Grafické práce - Michal Šurgot

Grafické práce - Michal Šurgot

česká verze německá verze anglická verze

Logo do křivek (vektorů)


Pokud potřebujete převést své logo nebo nějaký grafický motiv do křivek (vektorů), protože to po Vás vyžaduje tiskárna, výrobce reklamních předmětů nebo to potřebujete pro jiné zpracování jako např. potisk textilu, výrobu reklamy na automobily nebo samolepky na výlohy, rád Vám s tímto pomůžu. Výsledek (zejména u log) většinou dodám, pokud je to možné, i v černobílé variantě, která se Vám může hodit při potisku na některé druhy reklamních dárků.


Na emailovou adresu surgot@volny.cz stačí zaslat Vámi požadovanou grafiku nebo logo, které chcete překreslit do vektorů. Já Vám zašlu nezávaznou kalkulaci a termín, kdy to bude hotové. V případě, že vektorizace velmi spěchá, protože na Vaše podklady čekají v tiskárně, napište to a budu se snažit časově přizpůsobit, pokud to bude možné.


Níže jsou uvedené příklady překreslených motivů, včetně orientační ceny. Samotná částka se odvíjí od několika faktorů. Na barevnosti motivu, počtu vrstev, jeho složitosti a podobně. Někdy jde v logu použít existující písmo, cena je tedy nižší, někdy se text musí kompletně překreslit ručně.


Překreslené logo do vektorů

překreslení loga do katalogu / cena: 250,- KčPřekreslení loga do křivek

překreslení loga a úprava dle zákazníka / cena: 400,- KčPřekreslení erbu do křivek pro gravírování

překreslení erbu do křivek pro gravírování / cena: 1.200,- KčPřevedení zákazníkovy ruční kresby do křivek

překreslení zákazníkovy ruční kresby do křivek / cena: 1.000,- KčCopyright Michal Šurgot 2020 - surgot@volny.cz